Paslaugos ir kainos

Vestuvių fotografavimas

Nuo 1000 iki 4000lt. Prieš pasakydami kainą išsiaiškiname kokiame mieste ar miestuose vyks šventė, nuo kada iki kada Jūs manote bus reikalingas fotografas. Tai bus reikalinga bent apytiksliai įvertinti transporto išlaidas, darbo sedėtingumą. Nurodome fotografavimo kainą iki susėdimo už stalo. Vakaro fotografavimo kaina 150lt/val.

Dažniausiai vestuvėse dirba fotografas su asistentu: tai padeda sumažinti pasiruošimo laiką, fotografas gali visą dėmesį skirti tik jauniesiems ar gauti apšvietimo rezultatą, kuris būtų neįmanomas dirbant vienam. Esant 2 fotografams, gaunate žymiai daugiau ivairesnių nuotraukų, taip pat nepalyginamai didesnis dėmesys skiriamas svečiams. Kad ir kokie greiti esame, negalime būti dvejose vietose tuo pat metu. Mums rūpi ne tik Jūsų pinigai, bet ir Jūsų nuotraukos, tad antras fotografas niekada nebūna pradedantysis fotografavęs 3 vestuves. :)

Kaip ir visi darbai, viskas prasideda nuo planavimo. Žinodami jūsų dienotvarkę darome fotografavimo planą. Mums patinka padaryti daugiau įdomių nuotraukų, pagalvojame kaip į fotosesiją būtų galima įtraukti svečius. Apmąstome ką darysime jei kartais lytu . Dirbame tik su profesionalia įranga, ji lietaus nebijo, puikiai fotografuoja tamsiose bažnyčiose ir ceremonijos metu geba būti labai tyli. Dažnai fotosesijos metu naudojame mobilią apšvietimo techniką, nuotraukas kaip studijoj padarome, kad ir viduryje miško.

Nufotografavę vestuves, atrenkame geriausias nuotraukas. Laikomės principo, kad neįdomu žiūrėti į daug pasikartojančių kadrų. Atiduodame nuotraukas spalvotas, tvarkingai suvestomis spalvomis, panaikinta apšvietimo įranga. Klientui pageidaujant kai kurias iš jų padarome juodai baltomis, pasendiname ar uždedame kitus efektus. Stengiamės neperlenkti lazdos su odos lyginimais ir kitais paišymais. :) Nuotraukas įrašome specialiai Jums atspausdintuose DVD, padarome tradicinį fotoalbumą su 20-30 atrinktų nuotraukų. Užsisakiusiems 2 fotografus padovanojame fotoknygą. Papildomas nuotraukas atspausdinsime fotolaboratorijos kainomis.

Krikštynų fotografavimas

Nuo 300lt.

sutvarkytos nuotraukos atiduodamos Jums apipavidalintuose CD ir DVD. 

Mergvakario ir bernvakario fotografavimas

Nuo 300lt.

Skambinkite ir pateikite savo idėją, o mes pasistengsime pasiūlyti gerą sprendimą.

Asmeninės ir porų fotosesijos

Nuo 300lt. Fotosesija gali vykti studijoje arba Jūsų pasirinktoje vietoje. Galime įrengti fotostudiją jūsų pageidaujamoje vietoje. Yra galimybė įsigyti dovanų kuponus fotosesijai.

Renginio reportažas

Nuo 200lt. Jei pageidaujate greitai publikuoti nuotraukas, dalis medžiagos atsiunčiama per 1-2 val.

Daiktų ir produktų fotografavimas

Nuo 25lt. Kaina gali kisti nuo užsakymo dydžio, darbo sudėtingumo ar nuotraukų apdorojimo.

Comments are closed.